Zobacz gdzie w Szczecinie wymienia się tłumiki w autach

Twój obecny samochód zaczyna się psuć i czujesz, że nadchodzi czas wymiany go na nowszy.Naprawa się nie opłaca i będzie kosztować niemal tyle co nowe auto. Jednak obawiasz się kosztów i formalności związanych z zakupem samochodu. Zastanawiałeś się może nad kredytem samochodowym? Obecnie bank załatwia niemal wszystkie formalności za Ciebie. Ty odbierasz kluczyki i polisę OC i może już odjechać nowym samochodem do domu.

wymiana-tlumikow-szczecinPrzez pewien czas na rynku kredytów samochodowych przoduje Getin Bank. Bank ten oferuje bodajże najlepsze oferty finansowania zakupu samochodu. W ofercie Getin Bank ma zarówno kredyty na nowe jak i na używane samochody. Bank finansuje do 100% wartości pojazdu. Kredytuje również dodatkowe wyposażenie nowego samochodu. Nie musisz kupować auta z podstawowym wyposażeniem, możesz wybrać o model lepszy. Ubezpieczenie pojazdu OC/AC również jest finansowane.

Szybki i łatwo dostępny kredyt samochodowy udzielany jest również na nowe pojazdy oraz samochody używane do jazd testowych, tzw. samochody demo, nabywane u autoryzowanych dealerów. W Getin Banku możesz zaciągnąć kredyt na samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, ciągnik siodłowy, przyczepę oraz naczepę. Decyzje o tym czy otrzymasz kredyt czy nie otrzymujesz w ciągu 15 minut. Ponadto każdy kto zdecyduje się założyć wniosek o kredyt przed końcem 2011 roku może skorzystać z promocji tańszego kredytu z niższym oprocentowaniem. Promocja dotyczy zarówno samochodów używanych jak i nowych.

Zakup auta to dopiero pierwszy etap. Potem trzeba auto utrzymywać w dobrej kondycji. Jak np. zepsuje nam się tłumik to trzeba go szybko i tanio wymienić na nowy. Zobacz jaki w Szczecinie jest najlepszy warsztat samochodowy od wymian tłumików : Wymiana tłumików Szczecin – Pansamochodzik.szczecin.pl

Jedna myśl na temat “Zobacz gdzie w Szczecinie wymienia się tłumiki w autach

  1. Miałem okazję korzystać z warsztatu Pansamochodzik i muszę powiedzieć, że panowie znają się na rzeczy. Wymieniali mi klocki hamulcowe w BMW i zrobili to sprawnie i szybki. Trochę się obawiałem, bo to stosunkowo nowy model, ale nie mieli problemów. Cena też była do zaakceptowania.
    Wybrałem ich bo byli blisko mnie, jak coś to mogę polecić ten serwis do takich szybkich napraw.

Dodaj komentarz