Wygraj samochód za pracę w internecie

Jeszcze nie wiadomo czym się zajmę, gdy skończę promować portal z konkursami. W zasadzie wszystko jest już dopieszczone i można portal zostawić samemu sobie, ale ja lubię jeszcze tak dopracować każdy projekt żebym był go pewien na sto i jeden procent. Przychodzi mi na myśl taki pomysł, aby zrobić konkurs , który nazwe szumnie wygraj samochód za pracę w internecie.

Jeśli wierzyć słowom mojego webmastera to rzeczywiście taki śmiały plan jest mozliwy do zrealizowania tylko będzie to wymagało trochę kombinacji i pracy. Bardzo mu się spodobał pomysł wygraj drogi samochód w konkursie (Clubers.pl) i już się wziął do pracy, abyśmy mogli najpóźniej w przyszłym tygodniu rozpocząć pierwsze testy. Właśnie przeczytałem, że RObert Kubica świetnie sobie radzi w pierwszym dniu treningów przed wyścigiem o grand prix Hiszpani i , że jego BMW sprawuje się dużo lepiej niż dwa tygodnie temu.

Dlatego od razu zdecydowaliśmy, że nagrodą u nas będzie sportowe BMW Z4. Śliczny czerwony kabriolet, bardzo szybki i bezpieczny. Każdy kto wejdzie na zakłądkę wygraj samochód to nie będzie mógł się oprzeć i weźmie udział w konkursie. Chciałbym, aby komuś rzeczywiście udało się zwyciężyć bo taka nagroda zwiększy poważnie naszą wiarygodność i zaczniemy organizować tak pracę, aby były jeszcze lepsze konkursy w internecie i bardziej zadowoleni zwycięzcy.

Dodaj komentarz