Szukam pracy w internecie i słucham darmowe mp3

W tym roku ukończyłam szkołę rzemiosła plastycznego. Okazało się jednak, że w naszym kraju nie ma pracy dla dyplomowanych artystów plastyków.

Pomyślałam, że poszukam pracy w internecie bo lubie podczas pracy , gdy z komputera leci darmowe pliki z fajną muzyką na mp3 (Mp3host.pl). Nie zamierzałam zostać klientem Powiatowego Urzędu Pracy, dlatego postanowiłam założyć własną działalność gospodarczą. Zajmuję się projektowaniem i produkcją ręcznie wykonywanych kartek okolicznościowych. Muszę przyznać, że nie spodziewałam się takiego popytu na moje wyroby. W mojej ofercie znajdują się kartki z okazji ślubu, chrztu, urodzin, imienin, kartki na święta, a także zaproszenia. W przyszłości marzy mi się sieć ekskluzywnych sklepów firmowych w całej Polsce.

Na specjalne zamówienie różnych firm, instytucji oraz osób prywatnych projektuję również unikatowe egzemplarze kartek, zaproszeń, dyplomów. W zakresie dystrybucji moich wyrobów współpracuję z najlepszymi sklepami z branży papierniczej oraz uznanymi galeriami sztuki użytkowej. Zamieszczam też anonse na portalu Allegro, gdzie moje kartki cieszą się ogromnym powodzeniem.  Oczywiście podczas tego słucham zawsze dobre darmowe mp3. Bardzo ważne są dla mnie również branżowe konkursy, w których moje prace często zajmują czołowe miejsca.

Dodaj komentarz