Praca w telewizji w internecie

Kolejny raz dzisiaj przeglądałem ogłoszenia o pracę w internecie. Niby jest tak dużo ogłoszeń i jest w czym wybierać, ale nie za bardzo jest to co by mnie interesowało.

Ja od dawna szukam pracy w telewizji w internecie. Telewizja w jakości HD przez internet (Teleklub.pl) internetowa to jest to co mnie pociąga i tak ami się właśnie marzy praca. Tradycyjna telewizja chyli się ku upadkowi i tylko kwestią czasu jest gdy telewizja internetowa będzie rządziła. Dlatego warto już teraz o tym myśleć i zaklepac sobie miejsce w internecie. Internet jest już wszędzie więc także taka telewizja będzie wszędzie i nawet każdy telefon komórkowy niebawem będzie ją mógł odtwarzać.

Na razie dla mnie rządzi radio internetowe i takiego zwykłego to już praktycznie poza jazdą samochodem nie słucham. Co noc mam uruchomiony komputer i atm w super jakości odtwarzam radio internetowe i nawet już piaerwsza telewizję internetową. To są dopiero początki, ale ja wierzę, że niebawem nastąpi prawdziwa rewolucja i trzeba być na nią przygotowanym.

Dodaj komentarz