Praca w internecie na forum sportowym

Przeprowadziłam się na większe mieszkanie. To tylko jeden pokój więcej, ale i tak bardzo się z cieszę, że mogłam już opuścić moją maleńką kawalerkę.

Ciesze się, że stać mnie na to było i na pewno pomogła mi a tym praca w internecie na forum sportowym. Aby sobie ułatwić przeprowadzkę postanowiłam wszystko zapakować w kartony. Żadnych toreb, czy walizek. Miałam do zabrania z sobą sofę, fotele, ławę, telewizor i antyczną komodę z biurkiem. Do przewozy tych rzeczy i mnóstwa kartów zamówiłam duży samochód. Panowie przeprowadzili mnie szybko i sprawnie. Kiedy przystąpiłam do rozpakowywaniu okazało się, że brakuje mi kilku kartonów. Nie było tego, gdzie była bielizna. I to jeszcze tego, w którym były koronkowe biustonosze i stringi.

Wszystkie moje najlepsze komplety, które kosztowały majątek. Brakowało jeszcze kartonu ze zdjęciami i pamiątkami z wakacji. Ale za to znalazłam karton z nie moim sprzętem do fotografowania. I kiedy chciałam dzwonić do firmy, która mnie przewoziła, w moim mieszkaniu zjawił się, jak okazało się później, sąsiad mieszkający obok. Przyniósł moje zguby. Okazało się, że mnie znał bo czyta moje forum sportowe z recenzjami zawodów (Sportforum.pl). Wprowadzał się tego samego dnia. Podobno był niezły rozgardiasz, kiedy z dwóch aut wypakowano rzeczy, więc od razu brał pod uwagę, że część swoich rzeczy będzie mógł znaleźć później u mnie. Na dzień dzisiejszy sąsiedzka przyjaźń kwitnie i razem czytam moje forum sportowe.

Dodaj komentarz