Praca w internecie na filmach erotycznych

Od kilku lat jestem nauczycielką w szkole i zauważyłem, że wśród starszych uczennic coraz popularniejsza staje się praca w internecie na filmach erotycznych. W tym roku dostałam pierwszy raz wychowawstwo w gimnazjum.

W dniu pierwszym września czułam się jak uczeń, i byłam przerażona chyba tak samo jak dzieci. Które nikogo nie znały i nie za bardzo wiedziały jak będzie wyglądała nauka w nowej szkole. Aby poznać je bliżej zaproponowałam, aby każde dziecko na godzinę wychowawczą przyniosło jakiś rekwizyt, bądź rzecz związaną z tym, co lubią najbardziej robić w czasie wolnym. Dzieci wypełniły zadanie, lecz ku mojemu zdziwieniu prawie każdy przyniósł jakąś grę, o której opowiadał z wielkim zachwytem. Najśmieszniejsze było to, że ja również przyniosłam gry, ale nie do komputera tylko planszowe. Opowiadając o nich chyba trochę się bałam, że nie będą słuchały, bo to dla nich coś nie z tej epoki. Lecz ku mojemu zdziwieniu zainteresowały się nimi. Idąc za ciosem na następnej godzinie wychowawczej zorganizowałam różne konkursy, w których nagrodami były właśnie gry.

Robię wszystko, aby nasze dzieci miały świadomość, że nie dla nich są filmy erotyczne z dziewczynami nago (Dziewczyny.org.pl) w tym wieku. Obecnie organizujemy obóz, żeby nauczyć się grać w szachy, w końcu to też gra tylko trochę inna i bardziej trudna, ale ja wierzę, że taki zespół jak moja klasa z pewnością da radę. Wychowanie dzieci to nie łatwa sprawa i przekonuje się o tym każdy kto już je ma i w pewnym momencie zauważa, że zaczynają dojrzewać i mieć coraz częściej własne zdanie.

Dodaj komentarz