Praca i ogłoszenia towarzycie w internecie

Po dzisiejszym  wieczorze uważam, iż telewizja szkodzi kobietą, a przynajmniej mojej żonie. Nie mają pomysłów, co emitować i poruszają ciężkie tematy. Tak samo jak ten cały internet i że to niby praca i ogłoszenia towarzycie w internecie.

A właśnie takim jest bezpłodność. Nie wiem dokładnie, co o niej mówiono, ale żona po 45 minutach siedzenia przed telewizorem i słuchania, co mówią w danym programie posmutniała. Najpierw w ogóle nie chciała rozmawiać, potem płakała. Następnie zaczęła mówić jak najęta nie dopuszczając mnie do słowa. A na koniec rzuciła propozycję, przez którą mało z krzesła nie spadłem, a mianowicie, że jeżeli okaże się, iż jest bezpłodna to będzie chciała się rozwieść. I to oczywiście z jej winy i żebym juz przeglądał ogłoszenia towarzyskie z ładnymi dziewczynami (Zaloty.pl). Początkowo się wściekłem na ten głupi telewizor i miałem ochotę go wyrzucić przez okno.

Następnie zadałem pytanie czy jeżeli okazałoby się, że to ja jestem bezpłodny to czy mam postąpić tak samo jak ona chce? Nie otrzymałem odpowiedzi słownej tylko zaszklone oczy mojej żony i przeczące kręcenie głową. Szok co telewizja potrafi zrobić z człowiekiem. Następnie moja małżonka wymyśliła, żebyśmy zrobili badania, a gdy powiedziałem, że to chore wyszła z pokoju, usiadła przy komputerze i włączyła sobie gry. I jak tu się nie denerwować?

Dodaj komentarz