Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie , Szczecin

Fakt, że tu trafiłeś najprawdopodobniej oznacza, że należysz do osób borykających się z problemami finansowymi. Jeśli nie wiesz gdzie pożyczyć pieniądze, to najprawdopodobniej będziemy Ci w stanie pomóc. Zaoferujemy coś co jest odpowiedzią na BIK i KRD razem wzięte.

pożyczka pod zastaw
pożyczka pod zastaw

Pewnie pomyślisz, że to nic nowego – większość pożyczek pozabankowych nie sprawdza BIK i KRD. Po części masz rację – tak jest tylko w teorii. W praktyce nie ma firmy, która by pożyczała zadłużonym osobom figurującym np. w bazie KRD. Wielu z pożyczkodawców ponadto wymaga zaświadczeń – a to o dochodach, a to o niezaleganiu z podatkami. Do tego jak zwrócisz uwagę na koszty i odsetki pożyczek  z parabanków to zrozumiesz dlaczego nasza oferta jest lepsza. Czy wiesz, że większość tak zwanych chwilówek posiada RRSO w wysokości nawet ponad 1000% ? Cóż – oferujące je firmy z jednaj strony boją się ryzyka utraty pieniędzy, a z drugiej – chcą po prostu zarobić.

Tym co może Tobie pomóc są prywatne pożyczki pod zastaw. Jeśli możesz pod zastaw dać samochód, mieszkanie, inną nieruchomość jak ziemię budowlaną, albo rolną, to możesz pożyczyć tanio pieniądze na dowolny okres czasu. Jak to zrobić ? Wystarczy skontaktować się z firmą Banknet (www.banknet.pl). Najlepiej wypełnić formularz tam podany lub zadzwonić do konsultanta. Pracownicy Banknet dobiorą dla Ciebie odpowiednią propozycję. Ww. firma działa głównie w województwie Zachodniopomorskim i Szczecinie, ale także zdarzają się klienci z całej Polski. Naprawdę nie sprawdzamy baz, nie wymagamy zaświadczeń – wszytko dzieje się szybko i sprawnie na jasnych zasadach z umową zawartą przed notariuszem.

Pożyczki pod zastaw to bardzo dobra propozycja zarówno dla pożyczkobiorcy jak i inwestora. Dotrzymywanie umowy przez obie strony gwarantuje bezproblemową współpracę.

Niedawno na rynku szczecińskim pojawiła się firma oferująca właśnie takie pożyczki zabezpieczone praca na rolinieruchomościami. To na co warto zwrócić uwagę w ich propozycji, to szybkość przyznania pieniędzy – całkiem zminimalizowana ścieżka weryfikacji. Nie są wymagane żadne zaświadczenia o dochodach czy o niezaleganiu z ZUS, czy US. Nie badana jest żadna zdolność kredytowa. Odpowiedni zastaw najlepiej w przypadku ziemi rolnej pozwala szybko i bezpiecznie załatwić pożyczkę. W takich przypadkach można uzyskać wysokie kwoty z minimalnym oprocentowaniem. W tym miejscu zainteresowani rolnicy mogą dowiedzieć się więcej szczegółów o  możliwości otrzymania pożyczki pod zastaw ziemi rolnej.

autor : Rozalia

Jedna myśl na temat “Pożyczki pod zastaw – Zachodniopomorskie , Szczecin

  1. Prowadzę nieduże gospodarstwo rolne w województwie zachodniopomorskim. Aktualnie potrzebuję zakupić kilka maszyn. Banki nie wszystko mi sfinansują, dlatego poszukuję pożyczki pod zastaw ziemi rolnej. Brakuje mi 100 tys złotych i pod tę kwotę oferuję zastaw. Pożyczkę potrzebuję na 12 miesięcy.
    Poszukuję odpowiedniej firmy załatwiającej całą transakcję szybko i bezpiecznie. Najważniejsze dla mnie to bezpieczeństwo mojej ziemi – spłacam w terminie wszystko i chcę mieć z powrotem mój majątek.
    Kto mi pomoże znaleźć odpowiednie przedsiębiorstwo ?

Dodaj komentarz