Pożyczka bez dochodów i zaświadczeń

Zaświadczenia i dokumenty potwierdzające zdolność kredytową to najważniejsze chyba i ulubione przez banki pytanie w momencie starania się o jakikolwiek kredyt lub pożyczkę. Wszędobylska biurokracja i wymagania zaświadczeń skutecznie utrudniają życie obywatelom naszego kraju. Jeśli ktoś potrzebuje pożyczki gotówkowej to musi się sporo nagimnastykować i na donosić wymaganych przez placówki bankowe dokumentów.

Tak samo jest jeśli chcemy kupić samochód bez różnicy czy jest on nowy czy używany. Zawsze każdy zakup na raty musi zostać poprzedzony skrupulatnym badaniem pożyczkobiorcy pod względem jego zdolności kredytowej. Niestety w przypadku kredytów samochodowych w polskich bankach nie istnieje takie coś jak pożyczka bez dochodów. Wydaje się to logiczne bo przecież jeśli chcemy kupić samochód i wziąć na niego kredyt to musimy mieć dochody żeby taką pożyczkę regularnie spłacać w ratach.

Jednak co mają powiedzieć osoby, które pracują na czarno i nie mogą swoich dochodów udokumentować na piśmie? przecież tacy ludzie mogą zarabiać naprawdę dużo jednak jeśli chodzi o banki to nie mają tam szans na kredyt. Dla nich powstały inne instytucje niż banki. Są to instytucje pozabankowe czyli parabanki i tam można liczyć właśnie na coś takiego jak pożyczka pozabankowa bez regularnych dochodów i zaświadczeń. Nie są to tanie rozwiązania i trzeba się liczyć z większymi kosztami obsługi takich pożyczek jednak jeśli nie mamy innego wyjścia to musimy się na to zdecydować.

Dodaj komentarz