Poker jako praca w internecie

Czy coś takiego jak poker może byc źródłem dochodu i stanowić pracę w internecie. Dla ludzi, którym nie jest obca pracownia umiejętności na pewno coś takiego jest możliwe. Poker to gra gdzie można zarobić lub stracić pieniądze bardzo łatwo przez internet.

Dlatego uważam , że poker texas holdem oraz omaha (Supergame.pl) znakomicie nadaje się jako praca w internecie i dlatego zachęcam tych którzy mają smykałkę do takich gier oraz potrafią bardzo chłodno kalkulować żeby spróbowali swoich sił i zaczęli zarabiać. Oczywiście na początek lepiej pograc z kumplami przez internet zanim zacznie to być traktowane jako nasza praca. Poker wymaga doświadczenia i opanowania. Wszystkie gwałtowne decyzje mogą nam tylko przeszkodzić w grze i spowodować, że przegramy lub zniechęcimy się do dalszej nauki pokera w internecie.

Jakby co to mogę nawet załatwić komuś wzięcie udziału w prestiżowych turniejach, ale to tylko tym najlepszym bo po co zabierać nowicjuszy, którzy od razu polegną. Poker to gra dla konsekwentnych i wytrwałych więc pod tym względem też musze dobierać osoby , które mogę zabrac na turnieje.

Dodaj komentarz