Opisy na gg podczas pracy w internecie

Czasami z  nudów czytam opisy na gg i rozmyślam, co autor miał na myśli. Po czym zagaduję do autora i rozmawiamy. Nieraz można dowiedzieć się wielu ciekawych wiadomości. A nieraz pośmiać się, lub popłakać, zależy od treści.

Ku mojemu zdziwieniu ostatnio dostępna była moja dawna koleżanka, z którą kontakt urwał się, gdy wyjechała za granicę. Okazuje się, że po siedmiu latach wróciła i postanowiła osiąść w ojczyźnie na stałe. A ja odnowiłam z nią kontakt własnie dzięki temu , że czytam sobie opisy na popularny komunikator gg (Gadu-opisy.pl) podczas pracy w internecie. Uruchomiła również dawny numer gg przekonana, że nikt już go nie ma, a tu proszę miło ją zaskoczyłam. Rozmawiałyśmy bardzo długo, opowiedziała w skrócie, co się działo u niej przez ten cały czas, ja coś nie coś opowiedziałam o sobie.

Umówiłyśmy się na spotkanie. Szczerze to nie mogłam się go doczekać, byłam ciekawa jak teraz wygląda. Jednak, gdy ją zobaczyłam poczułam jakby czas się cofnął o te siedem lat, bo nic prawie się nie zmieniła, ja podobno też nie. Co najlepsze przyniosła gry na playstation te sprzed siedmiu lat. Także spotkanie upłynęło na wspomnieniach, śmiechu, ale i łzach. Ale najważniejsze, że się spotkałyśmy i odnowiłyśmy naszą znajomość, która mam nadzieję, że będzie już trwałą bez przerwy.

Dodaj komentarz