Lokaty na pomnażanie oszczędności

Oszczędzanie pieniędzy kosztem odmawiania sobie jakichś przyjemności nie należy do najłatwiejszych czynności. Strasznie przyszło nam się rozleniwić za pomocą niektórych nowinek technicznych, wobec tego niechętnie przychodzi nam od nich odchodzić.

Dlatego też oszczędzanie w dzisiejszych czasach, kiedy zdecydowana większość społeczeństwa żyje na kredyt, jest sporych rozmiarów sztuką. W jaki sposób można powiększyć zaoszczędzoną ilość gotówki? Sposobów jest naprawdę sporo i dopatrywanie się tutaj jednej odpowiedzi byłoby zgubne. Wiele zależy od tego czy chcemy podejmować ryzyko czy też raczej wolelibyśmy się tegoż ryzyka ustrzec. W przypadku kiedy to o ryzyku w ogóle nie chcemy słyszeć – lokata będzie dla nas właściwym rozwiązaniem. Kilka procent w skali roku pozwoli nam zwiększyć ilość posiadanej gotówki o tych kilkaset złotych.

Wszystko oczywiście w tej kwestii zależy od posiadanego wkładu początkowego. To logiczne, że im ten większy, tym lepiej dla nas. Musimy jednak uważać, by przy okazji nie dopadł nas podatek Belki. W sprytny sposób można go wyminąć, jednakże o więcej szczegółów pytajcie w Waszych bankach. Na pewno doradca powinien znaleźć zadowalające wszystkich rozwiązanie. Najnowsze bezpieczne lokaty na wysoki procent (Lokaty.blogx.pl) bankowe mają codzienną kapitalizację odsetek i właśnie dzięki takim rozwiązaniom nie trzeba od nich płacić podatku Belki.

Dodaj komentarz