Konkursy lepsze niż praca w internecie

Zima, zima, zima a z nią śnieg, mróz albo chlapa w zależności ile stopni na dworze nic przyjemnego. Mówią, że zdrowie najważniejsze, ale jak o nie dbać przy takich wahaniach temperatur?.

Niektórzy twierdzą także, że konkursy za darmo w internecie (Darmowekonkursy.pl) lepsze niż praca w internecie. Myślałam, że już nic nie poprawi mi humoru. Ale się myliłam. Po długiej jeździe w korkach wreszcie dotarłam do domu. Jak ja mam dosyć autobusów pomyślałam wysiadając z jednego z nich. Przyspieszyłam kroku, gdyż cisnął straszny mróz. Jak na domiar złego winda się popsuła i musiałam na szóste piętro wejść na własnych nogach. Marzyłam o gorącej kąpieli, ciepłym szlafroku i książce. Weszłam do domu i włączyłam radio, a tam jak zwykle wiadomości. Spasowałam, przerzuciłam się na telewizor.

Włączam, a w nim gry na żywo, albo wiadomości. Wybrałam te pierwsze. Siadłam wygodnie w fotelu popijając gorące kakao. Jednak nie zaciekawiła mnie telewizja i powróciłam do radia, w którym rozpoczynały się konkursy. Z nudów wysłałam kilka smsów. I nagle otrzymuje wiadomość zwrotną, że wygrałam i to samochód. Nie mogłam w to uwierzyć, ale jednak okazało się, że to nie sen, tylko prawda mam własne cztery kółka. A już myślałam, że dzień skończy się równie koszmarnie jak się zaczął.

Dodaj komentarz