Jak znaleźć pracę w internecie na forum gdzie są gry

Skończyłam liceum z dziesięć lat temu, kontakty się pourywały, każdy poszedł w swoją stronę, pomimo tego, że byliśmy bardzo zgraną naszą klasą. Ale wiadomo dorosłe życie nie zawsze bywa bajką.

Praca, dzieci. Każdy ma swoje życie, radości i smutki. Ja do dzisiaj zastanawiam się nad tym jak znaleźć pracę w internecie na forum gdzie są najnowsze gry promowane w internecie (Gierman.pl). Na szczęście wymyślono Internet, a przez niego można odszukać starych znajomych. Po nitce do kłębka znajdowałam ich coraz więcej, a raczej odszukiwałam. Ja znalazłam jakąś koleżankę innym razem jakiś kolega mnie. Stworzyliśmy konto naszej klasy i o dziwo prawie wszyscy się zapisali.

Najbardziej szalona Ewa wrzucała coraz to nowe informacje na temat różnych osób z byłej klasy. Aż w końcu wymyśliła i zaczęła organizować spotkanie klasowe. Tak naprawdę do końca nie wiedzieliśmy czy realizacja tego pomysłu się uda, ale Ewka się nie poddawała. Odnalazła nawet naszą wychowawczynię. Spotkanie doszło do skutku i było bardzo miło, niektórzy w ogóle się nie zmienili inni bardzo. Nasza szalona Ewa wynajęła orkiestrę i poprzynosiła gry, które zazwyczaj zabieraliśmy na wycieczki szkolne. Było bardzo wesoło. Ale niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na szczęście pozostaną miłe wspomnienia i odnowione kontakty.

Dodaj komentarz