Jak znaleźć pracę modelki

Nadwaga.
Jak wynika z informacji Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie „problem nadwagi dotyczy 41% mężczyzn i 29% kobiet w Polsce, natomiast z otyłością musi zmagać się 16% mężczyzn i 20% kobiet”. Dowiedziałam się o tym gdy przeglądałam różne poradniki na temat jak znaleźć pracę dla modelki. Okazuje się również, że „połowa dzieci i młodzieży spożywa zbyt dużo tłuszczów”.

Dlatego tak ważne jest wpojenie zdrowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych. Na pewno jest to niezbędne dla każdej dziewczyny, której marzy się praca sławnej modelki zarabiającej duże pieniądze (Modeleczki.pl). Uznano, że należy wprowadzić do szkół zakaz reklamy i sprzedaży produktów nieodpowiedniej jakości. Czasem mam wrażenie, że to dyrektorzy szkół mają jakiś swój ukryty interes w tych automatach ze słodyczami i kawą dla dzieci. Co mogą zrobić rodzice, aby uchronić dzieci przed otyłością? Oto kilka rad. Kupować i podawać mniej gotowych potraw, a więcej warzyw i owoców.

Nawet nie chodzi już o tych, którzy mają dla swoich córek w planach pracę modelki, ale o wszystkich rodziców dbających o zdrowie swych pociech. ograniczać słodzone napoje gazowane (a najlepiej zrezygnować z nich na zawsze) oraz przekąski o dużej zawartości tłuszczu i cukru. Zastąpić je wodą, mlekiem i zdrowymi pełnowartościowymi przekąskami;

Dodaj komentarz