Jak znaleźć dobrą pracę w internecie

Wczoraj, gdy szukałam właśnie jak znaleźć dobrą pracę w internecie, Kaśka odwiedziła mnie i oznajmiła, że zostanie mamą. Ucieszyłam się, ale zarazem przeraziłam. Fajnie, że tyle zmieni się w jej życiu.

Powiedziałam jej o tym, a ona na to, że jedynie przeraża ją poród. Ale to dopiero za dziewięć miesięcy- pocieszyłam ją. Na razie nic się nie zmienia atrakcyjna i dobrze płatna praca (Duno.pl), dom, studia. Mąż Kasi jest projektantem wnętrz, więc na pewno zajmie się przebudową mieszkania i to też przeraża moją przyjaciółką. W sumie dzieci jak gry losowe, bo tak naprawdę do końca nie wiadomo, co będzie. Ale ważne, że się udało przecież niektórzy nie mają takiego szczęścia. I mimo wielkich chęci i starań, nie udaje im się i nie mają ani jednego maleństwa.

Na szczęście istnieją adopcje tyle tylko, że nie każdy chce się na nią zgodzić. Po wyjściu Kasi wrócił mój mąż i opowiedziałam mu o wszystkim też się bardzo ucieszył i wymyślił, że my też moglibyśmy zacząć myśleć o dzidziusiu, tyle tylko, że ja chyba jeszcze nie jestem gotowa. I zastanawiam się jak mu to wytłumaczyć, bo radykalnych argumentów niestety nie rozumie. A nie chciałabym, abyśmy się ciągle kłócili z takiego, czy też innego powodu. Czas pokarze, co będzie, ale ja myślę, że będzie dobrze.

Dodaj komentarz