Jak zarobić w internecie na darmowych grach

Niedługo chyba zacznę pobierać opłaty od różnych małolatów, którzy ciągle zasypują mnie pytaniami typu jak zarobić w internecie na darmowych grach. Udało mi się stworzyć kilka dobrych serwisów internetowych z grami i teraz uważany jestem za wyrocznię i wiele osób pyta mnie jak tego dokonać.

Niektórym się wydaje, że wystarczy uruchomić portal pod tytułem darmowe gry i już zlecą się tam tysiące internautów. Nie jest to jednak taka prosta sprawa i żeby osiągnąć sukces należy włożyć w to wiele pracy. Nawet ciężko jest samemu zarobić w internecie na darmowych grach i trzeba znaleźć sporo osób chętnych do pomocy. Ja wszystkie moje darmowe strony promuję z pozycji pasjonata i nie biorę za to żadnych pieniędzy od nikogo. reklamowanie stron w internecie to jest praca dla samego siebie i nie robię tego na zlecenia. Na szczęście mam do pomocy trochę fajnych chłopaków, którzy chcą być widoczni w sieci i z przyjemnością mi pomagają promować na każdym kroku darmowe gry. Warto mieć taki portal bo wtedy jest pewność, że będzie go odwiedzało wiele osób.

Jednak tak naprawdę to chciałbym , a by w przyszłości ten serwis zamienił się w coś bardziej poważnego i zamiast zwykłego ściągania gier i filmów zamienił się w serwis pod tytułem forum z recenzjami nowych gier (Wrzucanie.pl). To by było coś mieć taki fajny serwis, który nie tylko jest często odwiedzany, ale także poważany i uznany w branży internatowej.

Dodaj komentarz