Jak zarobić w internecie na animacjach

Znalazłem nowy i to bardzo skuteczny sposób na zarabianie w internecie. Nie chodzi mi o kolejny sklep z bielizną damską lub biznes sprzedaży laptopów przez internet.

Biorę się za coś bardziej ambitnego i zamierzam zarabiać. Zawsze chciałem być producentem filmów i teraz włąśnie moje marzenie może się spełnić dzięki nawiązaniu współpracy z studiem filmów animowanych. Będę inwestował swoje pieniądze w animacje na potrzeby reklamowe (Lodynakiju.pl). Wydaje mi się , że wiem jak zarobić w internecie na animacjach. Od jakiegoś czasu śledzę jak rozwija się w Polsce ten rynek i mam pewność, że nie jest tutaj dobrze. Pokażcie mi stronę, która oferuje fajne animacje.

Nie ma prawda? WIęc ja taką własnie robię. Grubszy temat się zapowiada bo chcę zaangażować sporo osób i zrobić dobrą kasę na tym. Zatrudnię managera niech pilnuje całego interesu. Najważniejsze żeby miał pojęcie o tym jak zarobić w internecie na animacjach bo tylko po to mi jest potrzebny. Chcę żeby to był zawodowiec po studniach odpowiednich i musi znać jezyk angiejski w mowie i w piśmie. Musi to być profesjonalista bo nie zamierzam sprzedawać animacji tylko w Polsce, ale także dotrzeć do zagranicznych odbiorców i sponsorów.

Dodaj komentarz