Imprezy jako praca przez internet

Kto by pomyślał, że nadejdą takie czasy, że w internecie będzie można zarabiać pieniądze organizując lub promując różne imprezy. Ja jednak wiem, że takie czasy już nadeszły i sam zamierzam zacząć na tym zarabiać kasę. Mam stronę muzyczną i na niej będę promował ciekawe imprezy zarówno te kulturalne jak i zwykłe komercyjne masówki.

Fajne klubowe imprezy muzyczne są organizowane teraz praktycznie nonstop w całej Polsce więc warto zająć się na poważnie ich promocją. Mam trochę znajomych, którzy są właścicielami popularnych klubów i bibliotek więc na pewno parę złotych od razu od nich dostanę za skuteczną reklamę ich biznesów. To inteligentni faceci i dokładnie wiedzą ile jest warta dobrze stargetowana reklama na takim portalu jak mój serwis muzyki klubowej i nie tylko.

Może także któregoś razu sam znajdę czas i wezmę się za zorganizowanie jakiejśc fajnej imprezy na którą zaproszę wszystkich znajomych i jakiś znany zespół muzyczny. Myślę, że taki pomysł byłby ciekawy i na pewno interesowały by się nim różne klubu w Polsce i może nawet za granicą.

Jeśli interesuje Cię ciekawa praca w internecie to zajrzyj na kanał imprezowy pod tytułem Promocja muzyki na Youtube

Dodaj komentarz