Domeny na sprzedaż

W poprzednim artykule zajmowałem się ideą zarabiania w internecie na sprzedaży domen. Dzisiaj chciałbym szerzej rozwinąć temat. Warto rozbudować tę działalność – im łatwiej znaleźć naszą ofertę tym będą większe zarobki.

domeny na sprzedaż
domeny na sprzedaż

 

W jednym z rozwiązań proponowałem użycie do handlu platformy parkingu domen. Ponieważ znane mi parkingi domen są produktami zagranicznymi , to postanowiłem dodatkowo skierować ofertę sprzedaży domen do polskich internautów. W związku z tym uruchomiłem tablicę ogłoszeń. Z serwisu może skorzystać każdy, kto ma do sprzedaży stronę internetową lub samą domenę. Wszystkie ogłoszenia są zupełnie darmowe w przeciwieństwie do parkingów domen.

Tam każda dokonana transakcja powoduje konieczność opłacenia prowizji. Oczywiście mile widziane są domeny na sprzedaż w internecie (Webol.pl), bo właśnie to było pierwotnym celem uruchomienia portalu. Im więcej pojawi się na serwisie ogłoszeń , tym większa szansa na dokonanie transakcji. Z biegiem czasu wprowadzimy kilka udoskonaleń – m.in.  aktywną promocję oferowanych domen jako usługę płatną. Powinno to znacząco wpłynąć handel na naszej platformie. Niebawem także rozpoczniemy kampanię reklamową, która dodatkowo powinna zaowocować wzrostem zainteresownia naszą nową stroną ogłoszeniową.

Dodaj komentarz