Czy telefon nadaje się do filmowania wesel w Szczecinie

Na moim nowym telefonie komórkowym zrobił się już taki totalny bałagan, że przestałem dosłownie ogarniać i kontrolować co zawiera jego naprawdę spora pamięć. Jest tam dosłownie wszystko co nagromadziłem przez ostatnie lata. Pamiętam, że wrzucałem na niego różne dzwonki, kręciłem filmy i oczywiście pstrykałem zdjęcia przy każdej możliwej okazji. Mój telefon ma ogromną pamięć więc nigdy nie przejmowałem się, że zabraknie tam miejsca.

Teraz właśnie postanowiłem zrobić w telefonie porządki i przydatne pliki po zgrywać sobie na mój nowy, piękny laptop firmy sony. Potem zastanowię się co dalej z niektórymi plikami robić. Większość zdjęć na pewno będę chciał sobie wydrukować bo szkoda żeby były tylko na komórce lub na dysku mojego komputera. Warto także, aby najciekawsze śmieszne filmy dla polskich internautów ponagrywać na płytki w celu archiwizacji bo kiedyś najdzie mnie ochota, aby je sobie pooglądać. Ja lubię kręcić takie różne filmy i nawet ich nie oglądam, ale wiem, że któregoś dnia nabiorę na to ochotę.

Mam telefon, który ma świetną optykę i elektronikę i dzięki temu potrafi kręcić naprawdę dobrej jakości filmy nawet przy słabym świetle. Można ją podłączyć od razu do telewizora specjalnym kabelkiem i bezpośrednio z niej oglądać nagrane filmy, filmiki oraz wszystkie zrobione zdjęcia. Jak już całą zawartość pamięci telefonu przegram na dysk to wtedy wyczyszczę tą pamięć do zera i zacznę nagrywać nowe filmy.

Ostatnio w ogóle naszła mnie taka myśl żeby zacząc nagrywac wesela i śluby. Oferowac coś czego nie oferuje nic. Zastanawiam się czy telefon komórkowy nadaje sie do wideofilmowania wesel i ślubów. Mieszkam w Szczecinie i spróbuję tutaj zacząć sie tym zajmować. Zrobiłem nawet swoją stronę internetową i jesli ktos chce tam zajrzec to zapraszam serdecznie na wideofilmowanie wesel Szczecin – Weselko.pl

Dodaj komentarz