Czy Agnieszka Rylik wróci do boksu?

Takie własnie pytanie zadaje sobie dzisiaj wielu fanów boksu w Polsce. Agnieszka Rylik jako bokserka zdobyła na ringach wszystko co było tylko do zdobycia. Była niekwestionowaną mistrzynią europy, a następnie zdobyła pas mistrzyni świata, który kilkakrotnie broniła z powodzeniem.

Ja osobiście nie lubie boksu w wykonaniu kobiet jednak , gdy w ringu pojawiała się Agnieszka Rylik to oglądałem ją z przyjemnością. Nasza mistrzyni obdarzona jest nokautującym ciosem z obu rąk, a do tego posiada technikę, której może jej pozazdrościć niejeden znany bokser płci męskiej. DLa prawdziwych fanów sztuki bokserskiej dużym ciosem jest odejście Agnieszki Rylik od boksu.

Polka kilkakrotnie zapowiadała powrót na bokserski ring, ale jak wiemy plany te krzyżowane były przez różne kontuzje, oraz operacje. Za pewne z każdym kolejnym rokiem trudniej będzie Agnieszce podjąć decyzję o stoczeniu walki, jednak miło by było gdyby swoją karierę zwieńczyła efektownie wygraną walką lub odzyskaniem pasa mistrzyni świata. Nieprędko doczekamy się następczyni naszej mistrzyni, więc tym bardziej szkoda, że prawdopodobnie Agnieszka Rylik na dobre zawiesiłą rękawice na „kołku”. Z tego co wiem to Agnieszka dalej uprawia sport i grywa w koszykówkę jednak robi to juz tylko dla przyjemności. Teraz jej praca to telewizja oraz ogólnie pojęte media oraz poker.

Dodaj komentarz